Gabinet Weterynaryjny „Pod Lipami” powstał w marcu 2015 roku.

Priorytetem mojego Gabinetu jest pomaganie zwierzętom towarzyszącym oraz informowanie właścicieli zwierząt o tym, w jaki sposób powinni oni zadbać o stan zdrowia swoich podopiecznych. W swej pracy m.in. wykorzystuję elementy radiologii weterynaryjnej (USG) oraz badania dodatkowe.

Uważam, iż naturalnym obowiązkiem jest dostarczenie Państwu pełnej informacji na temat zdrowia i leczenia Waszych zwierząt.

Stawiam na profesjonalizm oraz na merytoryczną współpracę z innymi specjalistami medycyny weterynaryjnej. Dzięki zaplanowanym i realizowanym działaniom chciałabym zapewnić Państwa podopiecznym pomoc na najwyższym poziomie.

W gabinecie na dzień dzisiejszy oferowane są usługi w zakresie: diagnostyki, profilaktyki, wykonywania zabiegów i leczenia.

Realizowane przeze mnie działania są możliwe do wykonania dzięki stałemu poszerzaniu i podnoszeniu wiedzy w zakresie medycyny weterynaryjnej oraz zaplanowanemu rozwojowi mojego gabinetu.

lekarz weterynarii Anna Mrozowska - Pastuła

(C) 2014 - 2022 Gabinet Weterynaryjny "Pod Lipami" Nowa Dęba | realizacja medox.pl | Polityka Prywatności | Polityka Cookies